Listopad v ZŠS I.

V listopadu jsme se v naší třídě scházeli v malém počtu, protože hodně našich kamarádů bylo nemocných. My ostatní jsme pravidelně trénovali na sportovní akci „Netradiční čtyřboj“. Přivítali jsme svatého Martina, pověděli si o jeho tradici a vyrobili bílého koníka. V rámci „Bramborového týdne“ jsme se dozvěděli mnoho zajímavostí o bramborách a naši třídu ozdobil ježek se svojí rodinkou. Už víme, jak se připravuje na zimu nejen on, ale i ostatní zvířátka. A nyní se už těšíme na příchod adventu a Mikuláše.

Mgr. Pavla Bišková